Eesti English Русский
Otsi

Vaiatu kogukonnaköök

«
»

[] 

  

VAIATU RAHVAMAJAS TEGUTSEB KOGUKONNAKÖÖK


Head inimesed, hea meel on ütelda, et Vaiatu kogukonnaköök on saanud toidu käitlemiseks vajaliku tunnustuse Jõgevamaa Veterinaarkeskuselt. See tähendab, et Vaiatu rahvamajas tegutseval kogukonnaköögil on nüüd õigus pakkuda toitlustusteenust. Meilt on  võimalik tellida nii peo- kui peielaudadele toitlustust,  menüüga saate tutvuda Vaiatu küla kodulehel  www.vaiatu.eu. Kel on soovi tellimust esitada palun helistada kogukonna köögi kokk Airile tel: 53441598.
Peo- ja peielaudadele toidu valmistamine ei ole siiski kogukonnaköögi kogu tegevus. Lähemal ajal alustame kogukonnaköögis õpiköögi tegevustega, kus soovime tutvustada nii traditsiooniliste kui tänapäevaste toitude valmistamist. Õpiköökide toimumise kohta paneme infot üles nii Facebooki lehele kui www.vaiatu.eu lehele.
Kui kellelgi peaks soovi olema valmistada oma pere tarbeks suuremat kogust hoidiseid või  katsetada mõne toiduga ettevõtluse alustamiseks, siis on just Vaiatu kogukonnaköök selleks parim koht. Soovijal palume läbirääkimisteks ühendust  võtta vaiatukyla@gmail.com.

 
Vaiatu Küla Selts                                               reg. kood 80139388 
Postiaadress: Jõgevamaa Jõgeva vald Vaiatu küla Rahvamaja 48522 
a/a EE821010220018876012
e-post: vaiatukyla@gmail.com
Koduleht Elitec'st